Bu haberi 39. Sayı'da, 40. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 843 kişi tarafından okundu.
BÜYÜKŞEHİR’DEN YENİ ARAÇ ALIMI

 

2015 yılında araç filosunu genişleten Adana Büyükşehir Belediyesi, filosuna ilave ettiği yeni hizmet araçlarıyla Adana’ya daha kaliteli, daha hızlı ve ihtiyaca uygun hizmetler vermeye devam ediyor.

Araçların temininde, çağdaş, ekonomik ve teknolojik hizmet anlayışına uygun bir anlayışla hareket ettiklerini vurgulayan Adana Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Daire Başkanı Murat Yaren, “Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğümüzün kullanımı için 24 metreküplük 3 adet çekici treyler ve damper treyler ile bir asfalt kazıyıcı alımı gerçekleştirdik. Yeni alınan iş makinelerimiz, özellikle fen işleri için ‘olmazsa olmaz’ makineler. Daire Başkanlığı olarak öncelikli amacımız, makine parkımızı yıllar içinde yenileyerek tamamen gençleştirmek. Ayrıca ihtiyaca uygun, doğru araçların teminiyle hizmet kalitesini korumak ve yükseltmek de hedeflerimiz arasında” dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye kendilerine sağlanan imkanlar için teşekkür eden Adana Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri Şube Müdürü Yusuf Özsırkıntı, “Başkanımızın yüzünü inşallah kara çıkarmayız. Amacımız, bugüne kadar yaptığımız çalışmaların daha fazlasını yapmak” diye konuştu.

 

TÜM HABERLER
ajans365.com.tr