Bu haberi 40. Sayı'da, 42. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 734 kişi tarafından okundu.
YEŞİLYURT BELEDİYESİ ON ADET İŞ MAKİNESİ İLE ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ

Yeşilyurt Belediyesi, hizmetlerin halka daha hızlı ve kaliteli düzeyde ulaşması için on adet yeni iş makinesi satın alarak araç filosuna dahil etti. 2016 yılını “Kalite” Yılı olarak belirlemesi nedeniyle temizlik, yol açma, genişletme, asfaltlama, ulaşım ağlarının yenilenmesi, mevcutta bulunan yolların bakım ve onarımları başta olmak üzere tüm hizmetlerinde en üst seviyede kaliteyi yakalamayı hedefleyen Yeşilyurt Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğünün araç envanterine beş adet temizlik kamyonu, bir adet yama silindir, bir adet toprak silindiri, bir adet paletli ekskavatör, iki adet kepçe dahil etti.

Araçların tanıtımı için MAŞTİ karşısındaki Hizmet Binası önünde düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, yeni alınan araçlarla birlikte hizmetleri daha hızlı ve etkin bir şekilde halka ulaştıracaklarını ifade etti.

Başkan Polat, “2016 yılının ilk günlerinde araç parkımızı güçlendirerek İlçemize daha fazla hizmet etme imkanı yakalayacağız. Bir kurumun en büyük gücü ve kapasitesi araç parkındaki iş makinelerinin sayısıyla eşit orantılıdır. Göreve geldiğimiz ilk günden beri araç parkımızı genişletmeye ve iş makinelerinin sayısını artırmaya gayret gösterdik. İş makinelerimiz ilçemizin dört bir tarafında devam eden çalışmalarımızda hemşerilerimizin hizmetinde olacaktır. Eğer iş makinelerinde sıkıntısınız varsa arzu edilen hizmetleri yapamazsınız. Bugünde on adet iş makinesini araç filomuza kazandırıyoruz. Beş adet temizlik kamyonu, iki adet silindir, bir adet paletli ekskavatör ve iki adet kepçeyi araç filomuza dahil ettik. Yeni iş makinelerimiz Malatya ve Yeşilyurt’a hayırlı olsun” dedi.

TÜM HABERLER
ajans365.com.tr