Bu haberi 44. Sayı'da, 24. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 723 kişi tarafından okundu.
ANADOLU ISUZU’DAN YENİ TESLİMATLAR

SPOT: Anadolu Isuzu, mühendisleri tarafından gerçekleştirilen kapsamlı ve müşteri odaklı araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucu olarak ortaya çıkan ürünlerinin yeni teslimatlarını gerçekleştirdi.

ANADOLU ISUZU, NOVOCITI İLE AYDIN’DA

Anadolu Isuzu’nun Euro 6 emisyonlu NOVOCITI otobüsü Aydın Özel Halk Otobüsleri üyelerinden Özgür Doğanay ve Mehmet Akbal’a yapılan törenle teslim edildi. 160 araçlık bir filoya sahip kooperatife satışı Anadolu Isuzu İzmir Yetkili Araç Satış Bayi Erdiloğlu gerçekleştirdi.

Aydın Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Okan Yalçın, Başkan yardımcısı Nahit Atan’ın da katıldığı teslim töreninde Anadolu Isuzu Otobüs Bölge Satış Sorumlusu Emin Günışık,  Erdiloğlu Otomotiv Satış ve Pazarlama Müdürü Erdal Demir ile Otobüs Satış Sorumlusu Murat  Aydemir hazır bulundu.

Göz alıcı estetiklerinin yanı sıra performans ve yakıttaki düşük tüketim nedeniyle talip oldukları NOVOCITI otobüsleri teslim almaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Özgür Doğanay ve Mehmet Akbal, “Aydın Özel Halk Otobüsleri, Aydın halkına hizmetini büyük bir özenle sürdürmektedir. Biz de kooperatif ortakları olarak bu modern ve konforlu araçlarımızla Aydınlılara hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

NOVOCITI: ÇEVİKLİK VE TASARRUF SAĞLAYACAK KADAR KÜÇÜK, KONFOR VE ÇOK YÖNLÜ KULLANIM SAĞLAYACAK KADAR BÜYÜK

Avrupa’daki en son trendlere paralel olarak, en son ihtiyaç ve beklentilere taze çözümler sunmak amacıyla dizayn edilen Novociti, Anadolu Isuzu mühendisleri tarafından gerçekleştirilen kapsamlı ve müşteri odaklı araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucu olarak ortaya çıktı.

Sınıfının ilk engelli rampalı aracı Novociti; Euro 6 normlarında kalitesi dünyaca kabul edilen commonrail turbo dizel intercooler Isuzu motora sahip. Düşük yakıt ve bakım maliyetine sahip Novociti, şehir içi taşımacılığında 7,5 metre uzunluğu ile üstün manevra kabiliyeti sağlar.

VEZİRKÖPRÜ’NÜN TERCİHİ ISUZU NOVOLUX

Teslimat töreni 4 Mayıs’ta Anadolu Isuzu Samsun Yetkili Araç Satış Bayisi FLK Otomotiv’in Plazasında gerçekleşti. Teslimat töreninde Samsun Vezirköprü Şoförler Odası Başkanı Yılmaz Yiğit, FLK Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Cem Felek, Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Anadolu Isuzu Satış Direktörü Tunç Karabulut, Anadolu Isuzu Otobüs Satış Şefi Onur Çetinkaya ve Otobüs Bölge Satış Sorumlusu Ferhat Sancaklı hazır bulundular.

Samsun-Vezirköprü arasında çalışacak 6 adet NOVOLUX aracın teslimatının yapıldığı törende, Vezirköprü Şoförler Odası Başkanı Yılmaz Yiğit, Isuzu NOVOLUX’ü tercih etmelerinin en önemli nedeninin yakıt tüketimi, konfor ve yaygın servis ağının olduğunu belirtti. Samsun Vezirköprü arasında toplu ulaşım hizmeti verecek NOVOLUX araçlar sayesinde hizmet kalitesini artırmayı hedeflediklerini ekledi. 

 


TÜM HABERLER
ajans365.com.tr