Bu haberi 46. Sayı'da, 4. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 834 kişi tarafından okundu.
ARÜSDER YILLIK GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ DAVETİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilmesine özen gösterilen ve ARÜSDER”in Sektör Temsilcilerini bir araya getirdiği İftar Yemeği 2016 yılında Ankara’nın müstesna ilçelerinden Gölbaşı’nda, ismine yakışır şekilde Göl’ün kıyısındaki Beykoz Tesislerinde gerçekleştirildi.

İftar yemeğine kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Türkiye çapında Derneğin tüm üyelerine yönelik yapılan davete, başta Dernek Başkanı Burhan Fırat ve Dernek Yönetim kurulu üyeleri Musa Ertunç, Yaşar Kılıç, Erdinç Kozanoğlu ve  Murat Başarır ile eksiksiz katılırken, Ankara’daki Dernek üyeleri de yoğun ilgi gösterdiler. Ayrıca iftar yemeğinde, Kamu kurumu temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşu Başkan ve Genel Sekreterlerinden temsilciler hazır bulundular.

Bu seneki iftar yemeğinin bir özelliği de Temmuz ayı içinde Hakkın rahmetine kavuşan,  otomotiv sektörünün duayen kişisi Sayın Mustafa Koluman’ın şirketi Koluman A.Ş.’nin, Arüsder İftar Yemeğinin düzenlenmesinde sağladığı katkılardı. Bizzat yemeğe katılamayan Mustafa Koluman,  Dernek Yönetim kurulu üyesi Koluman A.Ş. Ankara Şube Müdürü Yaşar Bey tarafından temsil edildiler. 

TÜM HABERLER
ajans365.com.tr