Bu haberi 46. Sayı'da, 22. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 478 kişi tarafından okundu.
YOZGAT SORGUN BELEDİYESİ DE MST’Yİ TERCİH ETTİ

Yozgat’ın Sorgun Belediyesi, iş makinaları parkını, Sanko Makina tesislerine üretilen MST marka kazıcı yükleyicilerle güçlendirdi.

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, makina parkını güçlendirdikleri MST marka kazıcı yükleyicilerle hizmet kalitelerini artıracaklarını belirterek, “Sorgun’u modern şehir haline getirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Aldığımız üç kazıcı yükleyiciyi Fen İşleri, Su İşleri ve Kanal İşlerinde kullanacağız” dedi.

Geniş arazi yapısı olan Sorgun'da yeni alınan araçlarla güzel hizmetler sunacaklarını kaydeden Şimşek, "Sorgun ilçemize uzun yıllar hizmet verecek olan araçlar, çalışmalarımızda bizlere büyük kolaylık sağlayacak. Çalışma arkadaşlarımın işini kolay kılmayı ve vatandaşlarımızın da hızlı bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamayı amaçladık” diye konuştu.

“Tercihimizi yerli üretimden yana kullandık, bundan sonra da yerli araçlar almayı amaçlıyoruz” diyen Şimşek, yeni araçlarla kazasız belasız hizmet sunulmasını diledi.

SANKO MAKİNA
Sanko İş ve Tarım Makinaları, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde 42 bin metrekare alanda kurulan üretim tesislerinde pazar ve müşteri talepleri doğrultusunda araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucu yüksek performanslı iş makinaları üretimi gerçekleştiriyor.

MST markası ile üretilen kazıcı yükleyici, teleskopik forklift ve mini ekskavatörlerin konforu, kullanım rahatlığı, düşük yakıt sarfiyatı ve satış sonrası hizmetlerin 24 saat kesintisiz sürdürülmesi, yurtiçi ve yurtdışındaki kullanıcıların tercihinde etken oluyor.

TÜM HABERLER
ajans365.com.tr