Bu haberi 46. Sayı'da, 26. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 1126 kişi tarafından okundu.
IVECO’DAN ARBEN641E 8 ADET DAİLY

Iveco’nun İzmit Gebze yetkili satıcısı Karataş Otomotiv satışlarını artırıyor. Karataş Otomotiv, Kocaeli’de yeni kurulan ARBEN641  firmasına 8 adet Daily teslim etti.

 

 

IVECO’NUN ŞARTLARI CEZP ETTİ, FİLOSUNA 8 ADET DAILY KATTI

 

Iveco Yetkili SIatıcısı Karataş Otomotiv, Arçelik Kocaeli Merkez Yetkili Servisi’ ne 8 adet Iveco Daily 3,5 ton kamyonet  teslim etti.

 

Törende bir konuşma yapan Şirket Kurucu Müdürü Cemil Mirkelam;

“Firmamız, Kocaeli Bölgesinde faaliyet gösteren 6 Arçelik/Beko yetkili servisinin bir araya gelerek kurduğu bir yapıdır. Gebze hariç tüm Kocaeli iline hizmet verecek şekilde organize olduk. Firmamız almış olduğu Iveco Daily araçlarla, Arçelik/Beko bayilerinin nihai müşterilerine satmış olduğu ürünlerin nakliye ve teslimatını yapmak üzere faaliyetlerine başlamıştır”.

Mirkelam ayrıca Iveco araçları düşük yakıt tüketimi, servis kolaylığı ve düşük işletme maliyetlerinden dolayı tercih ettiklerini ifade etti.

 

Araçların satışında yoğun çaba sarfeden Karataş Otomotiv Satış Müdürü Cemal Afşar; “Arçelik Kocaeli Merkez Nakliye Servisi’ nin sonraki alımlarında da işbirliğimizin artarak devam edeceği inancındayım” diye ekledi.

Törende ayrıca Karataş Otomotiv Satış Sorumlusu Semih Kıran, Nakliye Servisi kurucuları Kemal Kozluca, Hasan Kadıoğlu, Melih Çapin,Taha Günel ve Yavuz Çiçek de hazır bulundular.

 

TÜM HABERLER