Bu haberi 47. Sayı'da, 36. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 244 kişi tarafından okundu.
KONYA’NIN İŞLERİNİ HİDROMEK ÜSTLENDİ

Türkiye’nin en yüksek yüz ölçümüne sahip olan şehri Konya’ya toplamda 8 adet HİDROMEK ekskavatör teslimatı yapıldı. Konya Büyükşehir Belediyesi’nin açmış olduğu ihaleyi HİDROMEK kazandı. Belediye, ihale sonucunda ihtiyaçlarına en uygun iş makinesini paletli ekskavatörlerde HMK 220 LC ve lastikli ekskavatörlerde HMK 200 W olarak belirledi.

 

Yeni belediye kanununa göre görev içeriklerinde genişleme yaşayan Konya Büyükşehir Belediyesi’nin, yönetimsel olarak 7 bölgede bulunan yol, su, yeşil alan uygulamalarında kullanmak üzere açtığı iş makinesi ihalesini HİDROMEK kazandı. Belediyeye her bölgeye birer tane verilmek üzere 7 adet HMK 220 LC ve buna ek olarak 1 adet HMK 200 W ekskavatör teslim edildi. Konya Büyükşehir Belediyesi adına görüşülen Konya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Şube Müdürü Mustafa Kara, ihalenin yüksek dayanıklılık, düşük yakıt tüketimi ve servis kolaylığı gibi kriterlere dayandığını söyledi. Kara, ayrıca ihale sonucunda belirlenen markanın yerli marka olmasının Türkiye ekonomisine de büyük katkı sağladığını belirtti.

 

Düzenlenen törende Konya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Levazım ve Ayniyat Şube Müdürü Mustafa Kara yanı sıra, Konya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Selami Uğur, Konya Büyükşehir Belediyesi Atölye ve Tamirhane Müdürü Ertan Güneş, HİDROMEK Ankara Bölge Uzman Satış Yetkilisi Oğuzhan Bilici ve HİDROMEK Konya Yetkili Servisi Gül-Sa Ltd. Şti. firma sahibi Memiş Güler bulundu.

 

TÜM HABERLER
ajans365.com.tr