Bu haberi 51. Sayı'da, 10. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 906 kişi tarafından okundu.
KOLUMAN‘DAN T.C KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞܒNE BÜYÜK TESLİMAT

KOLUMAN‘DAN T.C KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE BÜYÜK TESLİMAT    

Kurulduğu günden bu yana birçok alanda kamu kuruluşunun ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan Koluman, her geçen gün başarılarına bir yenisini daha ekliyor. Vakumlu yol süpürme ve kışla mücadele ürünleri ile kamu ve belediyelerin ihtiyaçlarına çözüm ortağı olan Koluman,  T.C Karayolları Genel Müdürlüğü‘ne yapmış olduğu teslimatla bir kez daha yüksek standartta ürün ve hizmet sunmanın gururunu yaşadı.  

 

T.C KARAYOLLARI MÜDÜRLÜĞÜ 12 ADET KOLUMAN MARKALI VAKUMLU SÜPÜRME ARACI TERCİH ETTİ

Teslim edilen araçlardan 12 adet vakumlu süpürme aracı ise 8m3’lük hacme sahip. Arka emiş hortumu ile su kaynağından su tankına vakumlayan sistem ulaşılması zor bölgeleri ya da tıkanmış rögarları temizlemenize olanak sağlıyor. T.C Karayolları Genel Müdürlüğü‘nün kullanımda tercih ettiği hata tespit sistemli kumanda paneli sayesinde ise ihtiyaç duyulan tüm kumanda düğmeleri ve veriler tek bir monitör üzerinden kontrol edilebiliyor.

 

KOLUMAN’DAN T.C KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE 2 ADET SİSTEM ARACI

Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş,  T.C. Karayolları Genel Müdürlüğü‘ ne 2 adet sistem aracı teslimatı gerçekleştirdi.  Teslim edilen sistem araçlarda Damper üst yapı, süpürge üst yapı, tuz serici ve kar bıçağı üst yapı ekipmanlarını tek bir araçta kullanmak mümkün. Sistem aracı standart tip üstyapının hızlı montaj ve demontaj faaliyetleri sayesinde aracınızı vakumlu süpürgeden tuz sericiye ve diğer ekipmanlara dönüştürebiliyor.

 

TÜM YIL BOYUNCA KARAYOLU BAKIMI İÇİN HİZMET VEREBİLEN SİSTEM ARACI 

Karayollarının bakımı ya doğrudan doğruya kamu kurumları veya özelleştirilerek müteahhit firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu itibarla son dönemde çok amaçlı yol bakım üniteleri özellikle önem kazanmıştır. Tarsus'ta yerleşik Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. (KOE), araç teslimatları vesilesiyle hızlı ekipman değiştirme fonksiyonlu sistem aracını ve hidrostatik şanzıman mekanizmasını tanıtımını yaptı. Yoğun ilgi gören sistem aracının avantajı, süpürme makineleri, kar küreme ve püskürtme makineleri, tuz serpme makineleri, tünel yıkama ekipmanları ve arka vinç gibi yaz ve kış ayı hizmetlerinde kullanılan platform ve ekipmanların bir araç üzerinde kullanılabilmesinde, bu platformlar arasında pratik ve hızlı geçişlerin yapılabilmesinde yatmaktadır. Toplam 13 değişik ekipman uygulama imkanı mevcuttur.

 

 

       

TÜM HABERLER
ajans365.com.tr