Bu haberi 57. Sayı'da, 10. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 499 kişi tarafından okundu.
SİF JCB DÜZENLEDİĞİ İFTARLAR İLE MÜŞTERİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

SİF İş Makinaları Balıkesir, Sakarya ve Kayseri başta olmak üzere çeşitli illerde düzenledi iftar yemekleri il müşterileri ile bir araya geldi. Düzenlenen iftar yemeklerine bölgenin önemli firmaları katılım sağladı. Firmalar, iftar öncesi SİF JCB’nin alana getirmiş olduğu JCB marka çeşitli makinaları da deneme imkânı buldular.

Edremit’te gerçekleştirilen iftar yemeğine yoğun bir katılım gerçekleşti. Dünyanın ilk ve tek rotasyonsuz teleskobik yükleyicisi 540-200 ve 540-170 Sway modellerinin de sergilendiği iftar etkinliğine bölgenin önemli firmaları katıldı. SİF İş Makinaları Teleskobik Yükleyiciler Ürün Müdürü Mustafa Çağa müşterileri önemsediklerinin altını çizdi ve bu bölgenin kendileri için çok önemli olduğunu, müşterilerin JCB’yi tercih etmelerinden dolayı memnun olduklarını dile getirdi. Adapazarı’nda düzenlenen iftar yemeğinde ise dünyanın ilk ve tek teleskobik forklifti TLT 30 D 4x4 ve 540-170 Loadall modelleri sergilendi.

SİF İş Makinaları Ankara Bölge Müdürlüğü ise Kayseri’de düzenlediği iftar yemeği ile bölgenin önemli firmalarını bir araya getirdi. SİF İş Makinaları yetkilileri, bu ve benzeri organizasyonlara devam edeceklerini dile getirdiler.


TÜM HABERLER
ajans365.com.tr