Bu haberi 57. Sayı'da, 12. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 499 kişi tarafından okundu.
BAŞER GRUP GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ BU YIL DA YOĞUN BİR KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ

her yıl ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğini, bu yıl da yoğun katılım ile Ford Trucks Gölbaşı Tesisleri’nde 8 Haziran’da gerçekleştirdi.

Başlıca amacı tüm müşterilere ihtiyaç duydukları tüm ürünleri; doğruluk, dürüstlük ve hizmetle kalite misyonu ile tecrübeli uzman ekibi aracılığında sunmak olan Başer Grup; davette müşterilerine, üstyapı firma yetkililerine, kamu kurum yetkililerine ve ARÜSDER yönetim kurulu ve üyelerine Ford Trucks markasının güçlü ve çevreci Euro 6 motoru, yüksek şasi dayanımı, üstün sürüş konforu ve geniş ürün yelpazesi ile üstün yakıt ekonomisi ve düşük işletme maliyetleri, en zor şartlarda bile güvenebileceğiniz yeni E6 ürün gamı hakkında slayt gösterisi sunarak, özel ekipmanlı ürünleri sergileme ve tanıtma fırsatı buldu.

Yaklaşık 1.100 katılımcının iştirak ettiği davette Başer Grup çalışanları ile müşteri ve üstyapı firma yetkililerini bu yılda geleneği bozmayarak bir araya getirmiş oldu. Hem sektörü değerlendiren hem de E6 araçları daha yakından tanıma fırsatı bulan sektör yetkilileri iftar yemeği ile akşamı tamamladı.


TÜM HABERLER
ajans365.com.tr