Bu haberi 57. Sayı'da, 24. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 499 kişi tarafından okundu.
BENİM FİLOM’DAN ÜYELERİNE İNDİRİMLİ MAZOT KAMPANYASI

Kampanya kapsamında Benim Filom üyeleri iş makinesi, binek ya da kamyon fark etmeden tüm araçlarının deposunu Petrol Ofisi istasyonlarından özel indirimlerle dolduruyor.

Getirdiği yeni iş modeliyle sektörde bir ilke imza atan ve iş makinesi sektöründe makineciler ve inşaatçılar için katma değer sağlayan Benim Filom, üyelerine büyük avantajlar sunan bir kampanya başlattı. Petrol Ofisi işbirliği ile gerçekleşen kampanya dahilinde Benim Filom üyeleri bütün araçları için mazotu indirimli fiyatlardan alabiliyorlar.

Bu kampanyadan hem mevcut üyeler hem de yeni üye olacak adaylar yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanacak mevcut üyelerin aktif paketlelerinin olması gerekiyor. Üyelik ön bedelini ödenmesi ardından en az bir kere fatura oluşturan yeni üyeler de kampanyadan yararlanabiliyor.

Yenilikçi bir iş modeli: Benim Filom

Makine kiralama ve hafriyat hizmeti veren işletmeler Benim Filom’un makine parkından diledikleri zaman diledikleri yerde ihtiyaç duydukları makineden kullandıkları kadar ödeyerek yararlanıyor, maliyetlerini düşürerek işlerini büyütüyor.

Bu iş modelinde inşaat şirketleri de doğru makine ve operatör bulmak için vakit kaybetmiyor, piyasa koşullarında fiyatlama ve operatör bildirim sistemi sayesinde işin maliyetini net görebiliyor ve şeffaf bir hizmet alabiliyorlar.

Benim Filom, üye olmak isteyen makineci ve hafriyatçıları paketler ile ön ödeme karşılığında üyelik sistemine dâhil ediyor. Benim Filom ile üye olmadan işbirliği yapan inşaatçılar ise anlık makine taleplerini Borusan güvencesiyle kusursuz bir şekilde karşılanmasının ayrıcalığını yaşıyorlar.

Üyeler ve müşteriler, ihtiyaç duydukları ve filoda yer alan herhangi bir tipteki makineyi nitelikli operatör, mazot, bakım, amortisman, makine yatırımı gibi konularla uğraşmadan telefon ya da web sayfası üzerinden talep edebiliyorlar.

İşlerini Borusan güvencesiyle profesyonel bir şekilde bitiren Benim Filom üyeleri, sadece küçük iş makinesinde değil akaryakıtta da avantajlı olmaya devam ediyor. 


TÜM HABERLER
ajans365.com.tr