Bu haberi 57. Sayı'da, 30. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 664 kişi tarafından okundu.
UZMANLAR PLATFORM ANKARA’DA KATILIMIN YÜKSEK OLDUĞU BİR İFTAR ORGANİZASYONUNA EV SAHİPLİĞİ YAPTI!

ANKARA’DA UZMANLAR PLATFORM RÜZGÂRI...

 Uzmanlar Platform’un, Ankara Vinç İşletmecileri Derneği ile ortak olarak düzenlenen iftar etkinliği 150’den fazla firmanın katılımı ile gerçekleşti. İftar etkinliği sırasında sergilenen ürünler Uzmanlar grup bünyesi içinde 45 metre sepetli platform ve Uzman Lift/Snorkel -Dino lift markaları ile, Ay Platform olarak ise distribütörlüğü alınan Çin’in en büyük platform üreticilerinden LGMG makaslı platformları alanda sergilendi.

 Ankara Vinç İşletmecileri Derneği Başkanı ve tüm yönetimi iftar etkinliğinde hazır bulundu. Şehir dışından iftar daveti nezaketine uyup Bursa’dan gelen Bursa Vinç İşletmecileri Derneği Başkanı Mehmet Arslan, Araç Üstü Ekipmanları (Arüsder) Derneği Başkanı Burhan Fırat’ta davete icabet etti. İftar programı devamında Ankara Vinç İşletmecileri Derneği başkanı Zafer Avcı, Uzmanlar Platform ile yaptıkları bu etkinliğin öneminden bahsetti. “Bu tarz yapılan tüm etkinlikler sektörün yerli ve distribütör firmalarına her zaman destek olmuştur” diyerek sözü Bursa Vinç İşletmecileri Derneği Başkanı Mehmet Arslan’a iletti. Arslan, etkinliklerin sektör için önemli olduğunu, sektörün ancak bu tarz etkinlikler ile tanıtımını daha iyi yapabileceğini belirtti.

Sonrasında Uzmanlar Platform Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Tursun konuşma için söz aldı. Tursun, kısa özetle Uzmanlar Platformun 100 m2 lik bir atölyede sektöre giriş yaptıklarını, bugün ise 3.000 m2 yere sahip olarak çalışmalarına tüm hız devam ettiklerini, iş güvenliğini, gelişen teknoloji ile makinaların üretimini, ARGE merkezlerinin kurulmasını, yüksek metrajda makinelerin en yakın zamanda üretiminin gerçekleştireceklerini, yerli üretimin ülkenin geçtiği sıkıntılı süreçlerde önemli katma değer katacağını, üretimin Türkiye'nin olmazsa olmazı olduğunu belirtti. İhracatlarını her geçen gün arttığını sözlerine ekleyen Yusuf Tursun bu vesileyle Ankara Vinç İşletmecileri Derneği Başkanı ve tüm yöneticilerine göstermiş oldukları ilgi alakadan dolayı teşekkür etti. “Düzenlenen iftar programında bizleri yalnız bırakmayıp davetimize teşrif eden bütün misafirlerimize teşekkür eder, bir sonraki programda görüşmek dileğiyle çalışmalarında bol kazançlar temenni ederiz.” şeklinde sözlerini noktaladı.


TÜM HABERLER
ajans365.com.tr