Bu haberi 57. Sayı'da, 54. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 922 kişi tarafından okundu.
FİLOLAR KRONE KALİTESİNDEN VAZGEÇMİYOR

Her biri farklı bölgelerde ve farklı sektörlerde taşımacılık yapan lojistik şirketlerine toplamda 67 araç teslimatı gerçekleştiren Krone Türkiye, Türk nakliyecisinin her geçen gün daha da güvendiği bir marka olma yolunda ilerliyor.

İzmir Tire’de yıllık 10 bin adetlik treyler üretim fabrikası ve yine yıllık 10 bin adet kapasiteli şasi fabrikasıyla hizmet veren Krone Türkiye, müşterisi gözündeki güvenini her geçen gün daha da artırıyor. Satış sonrası servis kalitesi ve ardı ardına verdiği eğitimlerde de kalitesini arttırmayı başaran Krone Türkiye, her ihtiyaca cevap vermek için çalışıyor.

Krone, son olarak her biri farklı bölgelerde ve farklı sektörlerde taşımacılık yapan lojistik şirketlerine toplamda 67 araç teslimatı gerçekleştirdi. Türk nakliyecisinin ihtiyaçlarına bire bir uygun şekilde üretilip teslimatları yapılan treylerlerin en önde gelen özellikleri ise; sağlamlıkları, uzun ömürlü yapıları ve ikinci el değerleri oldu.

Günaydın, 50 adet Mega Liner aldı

Mayıs ayında gerçekleştirilen bu teslimatlarda; Günaydın Lojistik, 50 adet Mega Liner Huckepack; Akkoç Logistics, 4 adet Profi Liner Ultra; Aydınlar Nakliyat, 4 adet Profi Liner; Asaaa Logistics, 2 adet Profi Liner; Böcek Nakliyat, 2 adet Profi Liner; Canbey Uluslararası Nakliyat, 2 adet Mega Liner; Seray Uluslararası Nakliyat, 2 adet Profi Liner ve Akar Nakliyat da 1 adet Profi Liner teslim aldı. 

TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ