Bu haberi 58. Sayı'da, 12. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 481 kişi tarafından okundu.
Sader'in Teknik Eğitimlerine Yoğun İlgi

Trojan yetkililerinin de bulunduğu eğitim programı, 12 ve 13 Temmuz tarihlerinde İstanbul Dudullu Four Points by Sheraton Otel’de yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Eğitim programının ilk günü solar uygulamalarına ayrılırken ikinci gün platform ve temizlik makineleri firmalarına sunum yapıldı.  İstanbul’da gerçekleştirilen 2 günlük eğitim programının ardından 14 Temmuz’da Sader Ankara Genel Müdürlük binasında bir günlük eğitim daha verildi.

Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde yapılan toplantı, Trojan Doğu Avrupa ve Rusya Satış Müdürü Matteo Silvestri’nin sunumuyla başladı. Enerjinin depolanmasında Derin Döngülü (Deep Cycle) Kurşun-Asit Aküler hakkında teknik bilgiyi ise Trojan Teknik Pazarlama Müdürü Santiago Antolin Fontes tarafından verildi.  Toplantıda Türkçe açıklamaları bizzat kendisi yapan Sader Genel Müdürü Sadettin Ersoy katılımcılarla yakından ilgilendi.  Soru – cevap şeklinde ilerleyen eğitim toplantısından katılımcılar memnun ayrıldılar. Eğitimin sonunda katılımcılara sertifika verildi. 


TÜM HABERLER