Bu haberi 58. Sayı'da, 32. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 579 kişi tarafından okundu.
Kayak merkezi MST’ye emanet

Makineler,  kurumun makine ikmal şefliğine bağlı olarak alt yapı, su ve kanalizasyon hizmetlerinde ve kış aylarında kayak bölgesi olarak yoğun ziyaretçi alan ulaşım yollarının KGM ekipleri ile beraber karla mücadele çalışmalarında da kullanılacaktır.

MST İş ve Tarım Makinaları, kazıcı yükleyici teslimatlarını sürdürüyor. Son olarak Kocaeli iline bağlı olan Kartepe Belediye Başkanlığına Yerli Üretim olarak imal edilen 4 adet M642 T model Kanal Kazıcı Yükleyici İş Makinası satışı yapan firma, makinelerin teslimatını gerçekleştirdi. MST İş ve Tarım Makinaları Bölge Satış Müdürü Erkan ERTURAL ve Kamu Satış Sorumlusu Fırat ACAR, satış sürecinde Kartepe Belediye Başkanı Sn. Hüseyin ÜZÜLMEZ, Belediye Başkan Yardımcısı Murat BALABAN, Fen İşleri Müdürü Sn. Samet VURAL, Garaj Amiri Sn. Seyfi ÇETİN ile makamlarında yüz yüze görüşüldüğünü ve detaylı bilgilendirmelerde bulunduklarını belirtti.

Yapılan görüşmelerin sonucunda Kartepe Belediye Başkanlığının MST’yi tercih ettiğini dile getiren ERTURAL, “Belediye, seçim sürecinde özellikle yerli üretim olmamıza, yaygın ve etkili bir servis ağına sahip olmamıza, makinelerimizin istedikleri özelliklere sahip olmasından dolayı firmamızı tercih etti. Elbette bu süreçte Sanko’ya karşı duydukları güvenin de etkisi büyük oldu” dedi. Makinelerin özellikle bölgede gerçekleştirilecek çeşitli projelerde kullanılacağını belirten ERTURAL, “kurumun makine ikmal şefliğine bağlı olarak alt yapı, su ve kanalizasyon hizmetlerinde ve kış aylarında kayak severlerin yoğun akınına uğrayan bir bölge olarak  ziyaretçi alan ulaşım yollarının KGM ekiplerine lojistik destek ile beraber karla mücadele çalışmalarında da kullanılacak’ dedi. 

Makinede öne çıkan özellikler

74.5 KW Perkins Motor

Dişli Tip Pompa

Uzar Bom

Kırıcı Tesisatı

Klima

Forklift Çatalı

40’lık Kanal kovalı 


TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ