Bu haberi 61. Sayı'da, 26. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 413 kişi tarafından okundu.
BAŞKAN NEHİR “. AMACIMIZ, SAMANDAĞIMIZI DAHA GÜZEL GÜNLERE TAŞIMAKTIR”

Samandağ Belediyesi, ilçenin her yerinde etkin  ve kaliteli  hizmet verebilmek için iş araçlarına yenilerini ekleyerek ,araç filosunu günlendirmeye devam ediyor. Samandağ Belediyesi bünyesine yeni bir iş makinesi lastik tekerlekli yükleyici kazandırıldı.

Samandağ  Belediyesi, ilçe genelinde alt yapı ,üst yapı  çalışmalarında kullanılmak üzere hizmet araç filosunu genişletmeye devam ediyor.

Samandağ  Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatı sonrasında, ilçede yapılacak olan çalışmalarda kullanılmak üzere yeni  bir iş makinesi daha hizmete alındı. Samandağ  Belediye Başkanı Mithat Nehir yeni  iş makinesi hakkında destek Hizmetleri Müdürü Bedir  Zehra ,Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet  Yıldız’dan bilgi aldı.

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir açıklamasında:” Bu yıl içinde araç filomuza toplamda 27 yeni iş makineleri ekleyerek ilçemizin her yerine etkin ve kaliteli hizmet vermeyi hedefledik. Bu yıl içinde  26.iş makinesini (15 adet çöp kamyonu, 1 adet silindir, 1 adet yol süpürme aracı, 4 adet damperli kamyon, 1 adet çekici şasi araç, 1 adet greyder, 2 adet kazıyıcı yükleyici toplamda, 1 adet havuz tipi dorse), bünyemize katmıştık. Daha etkin ve kaliteli hizmet üretmek için bir  iş makinesini daha araç filomuza kattık.Toplamda bu yıl 27 yeni  iş makinesini  Samandağ Belediyesi bünyesine kazandırmış olduk. Yüz ölçümü bakımından geniş bir ilçeyiz. Daha dinamik bir şekilde çalışıyoruz. Amacımız Samandağ’ımızı daha güzel günlere taşımaktır. Modern Kent  kimliğine ulaşmak için çalışıyoruz” dedi.


TÜM HABERLER