Bu haberi 61. Sayı'da, 58. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 531 kişi tarafından okundu.
NEW HOLLAND BURSA TARIM FUARI’NDA ÇİFTÇİLERİN TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAN 360 DERECE ÇÖZÜMLERİNİ TANITIYOR

New Holland’ın Bursa Tarım Fuarı’ndaki standı bu yıl çiftçileri, traktör ve zirai ekipmandan, finansal çözümlere kadar, çiftçilerin hayatlarını baştan aşağı değiştirecek her şeyi bulabilecekleri bir ‘yenilikler alanı’ olarak karşılıyor.

New Holland fuardaki standında, bağ-bahçe tarımı için Türkiye’de üretilen yepyeni traktör serisi T480B ile birlikte; çiftçilerin kredi ve finansal ihtiyaçlarına pratik ve hızlı bir çözüm sunmak için tasarlanan ve Türkiye’de bir ilk olan TürkTraktör Finans hizmetini de tanıtıyor.

Bu yıl 15.si düzenlenen Bursa Tarım 2017 Fuarı’nda New Holland lider marka olmanın farklılığını, tarım sektörüne sunduğu 360 derece çözümlerini tanıttığı standında hissettirdi.  

New Holland’ın tanıtım alanında çiftçilere tarımdan hayvancılığa tüm çalışmalarda işleri kolaylaştırıp verimliliklerini artıran yepyeni traktör ve zirai ekipmanlarının yanı sıra çiftçinin krediye ulaşmasında büyük bir kolaylık sağlayan yeni finansal çözüm TürkTraktör Finans hizmeti de tanıtıldı.  

T480B: New Holland, bağ bahçe ile uğraşan çiftçiler için ideal, Türkiye’de üretilen bir ürünle fuarda

New Holland, Türkiye’de üretilen ve en çok tercih edilen traktörlerden biri olan T480’in, bağ ve bahçe uygulamaları için tasarlanmış bahçe modeli T480B’i ilk kez Bursa Tarım Fuarı’nda çiftçilerin beğenisine sundu. Büyüyen bahçe tarımı göz önünde bulundurularak üretilen T480B bahçe tarımı için ideal ölçüleri, tüm modellerde standart olarak sunulan ileri-geri mekik kolu, modern çizgilere sahip kaporta dizaynıyla sınıfında yeni standartları belirliyor.

 

Bursa Tarım Fuarı’ndaki standında yepyeni New Holland T480B serisine ek olarak, yenilenen New Holland TD4B serisi, TT4.75, New Holland T7, T6 Auto CommandTM Tier 4B ve TR 5 serisi traktörler de yer aldı. Tanıtım alanında traktör modellerinin yanı sıra tarım ekipmanları ve tarımda kullanılan iş makineleri de sergilendi.

Hayvancılıkla uğraşanların, ekipmanları yaşayarak inceleyebileceği özel bir alan

New Holland bu yılki standında hayvancılıkla uğraşanlar için özel deneyim alanı da oluşturuldu. Bu alan sayesinde hayvancılıkta işini geliştirmek isteyenlere tarım ve mekanizasyona dair tüm ürünler bir arada gösterildi.

Bu alanda tanıtımı yapılan ürünler arasında her türlü hayvansal üretim işletmesinin ihtiyaç ve talebine yönelik sunulan yeni Roll-Belt Serisi Balya Makineleri, FR600 Forage Cruiser silaj makineleri ve CX6.80 Biçerdöverler yer aldı. 


TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ