Bu haberi 62. Sayı'da, 62. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 383 kişi tarafından okundu.
BORUSAN MAKİNA MB CRUSHERS’IN TÜRKİYE TEMSİLCİSİ OLDU

İş makinaları sektörünün lider şirketi Borusan Makina alanındaki global markalardan birini daha Türkiye’de inşaat sektörünün hizmetine sunuyor. Borusan Makina İtalyan MB Crushers şirketinin dünya lideri olduğu kırıcı ve elek kovalarının Türkiye temsilciliğini üstlendi.

İnşaat sektörü için kırma, yıkım ve geri dönüşüm için makinalar ve gelişmiş çözümler sunan MB Crushers’ın merkezi İtalya’da bulunuyor. Dünya pazarının %90’ına sahip olan şirketin global düzeyde 7 temsilciliği var. MB Crushers ürünleri ulaşım ve atık atımı masraflarını ortadan kaldırarak tasarruf sağlarken, atık materyallerin yeniden kullanımını mümkün kılarak işletmelerin kazancını da artırıyor. Çözümleri herhangi bir makinaya uygulanabilen MB Crushers, çok tipli hareket sunan çeneli kırıcı kova ve diğer birçok orijinal ürünün patentine sahip bulunuyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Borusan Makine Genel Müdürü Özgür Günaydın şunları söyledi:

“Hem ürün gamımızı genişletmek hem de müşterimize daha fazla değer katmak adına MB Crushers marka kırıcı ve elek kovalarının temsilciliğini aldık. Geri dönüşüm işinin hız kazandığı son yıllarda, yerinde kırma ve eleme işinin önemi giderek artıyor. Verimliliği arttırarak maliyetleri düşüren ve önemi giderek artan kırma ve eleme kovaları müşterilerimizin işlerine büyük faydalar sağlıyor ve maliyetlerini de ciddi oranlarda düşürüyor. Bu konuda dünyada en bilinen ve pazar hâkimiyeti en yüksek marka olan İtalyan kökenli MB Crushers’ın geniş ürün gamı, yüksek kalitesi ve satış sonrası güvenilirliğini Borusan Makina kalitesi ve güvenilirliği ile harmanlayarak müşterilerimize sunacağız.”  

TÜM HABERLER