Bu haberi 65. Sayı'da, 8. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 204 kişi tarafından okundu.
Bumer Makina Rew Fuarında Sorularımızı Yanıtladı
  • Merhaba öncelikle sizleri tanıyabilir miyiz?

Merhaba, ben Bumer Makina Genel Müdürü Murat Sönmez.

  • Bumer Makina hakkında bilgi verebilir misiniz?

Bumer Makina araçüstü ekipman sektöründe 1998 senesinden beri faaliyet göstermekte.

Bumer Makine olarak üretimlerimiz genelde   çöp kamyonu ,platform ,vinç ,damper,mobil mutfak araçları, mobil ikram araçları ,vidanjör , hooklift ,hidrolift ,kayar kasa ve kurtarma araçları üzerine olduğu gibi müşterilerimizin talebine göre özel üretimlerimizde mevcut.

  • Bumer Makina olarak farkınız nedir? Sizi sektördeki diğer firmalardan ayıran özellikler nelerdir?

Firma olarak bizi bir adım öne taşıyan en belirgin özelliklerimizden biri; geniş bir ürün yelpazesine sahip oluşumuz ve bu ürünlerimizi alanında uzman mühendis ve çalışanlarımızla kalitemizden ödün vermeden yürütebilmemizdir.

  • Şu an Bumer Makina istediğiniz konumda mı?

 Başarı ve yükseliş süre geldiğinde bir anlam ifade eder. Bulunduğumuz konumdan daima daha yükseğe çıkmayı hedeflemezsek başarı süreklilik kazanmaz nedenle biz hep bir adım ötesini hedeflemekteyiz.

  • Bumer Makina’nın ileriki dönemlerde hedefleri nelerdir?

Bumer Makina olarak hedefimiz her geçen gün gelişen üretim teknolojimiz ve genişlemekte olan ihracat hacmimizle dünyanın önde gelen araç üstü ekipman firmaları arasında yer almaktır.

  • Ürünlerinizde yeni teknolojiler nelerdir?

Bilgisayar destekli similasyon , platform vinç gibi araçlarda sanal ortamda devrilme ve eğilme testleri, hayata geçmiş projelerde elektronik denge ,ağırlık ve emniyet kontrol sistemleri(moment kontrol), CNC kontrollü metal işleme teknikleri kullandığımız bazı yüksek teknolojilerdendir.

  • Rew fuarı beklentilerinizi karşıladı mı ?

Genel anlamda verimli bir organizasyon olduğunu düşünüyorum. Özellikle Orta Doğu ve Avrupa’dan misafirlerimizi standımızda ağırladık. Yurtiçindeyse özellikle çeşitli yerel yöneticilerle bir araya gelme imkanımız oluştu.B2B görüşmeler ve etkileşimi arttıracak farklı organizasyonların düzenlenmesi ,ilerleyen dönemlerde fuar katılımına yönelik katkı sağlayacaktır diye düşünüyoruz.

  • Radüs dergisi ile ilgili fikirlerinizi alabilir miyiz?

Sektörün önde gelen yayın  organlarından  olan  Radüs Dergisi yaptığı işler itibariyle verimli çalışmalara imza atmaktadır.Araç üstü ekipman sektörünün destekleri ile daha geniş kitlelere ulaşabileceğini düşünüyorum.

  • Son olarak firmanız ile ilgili eklemek istedikleriniz var mı?

9-Yenilikçi vizyonumuz ve müşteri memnuniyetini baz alan çalışma anlayışımız ile her geçen gün hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz.Çalışmalarıyla ekipman sektörüne emek veren  tüm firmalara teşekkür eder ,başarılar dileriz.


TÜM HABERLER
ajans365.com.tr