Bu haberi 65. Sayı'da, 22. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 201 kişi tarafından okundu.
Nurmak Yeni Fabrikası İle Hizmete Açıldı.

Nurmak Araç Üstü Ekipmanlar, kombine kanal açma ve temizleme, kuka basınçlı kanal açma, vidanjör vakumlu temizleme su tankeri, sulama arazözü ve tüm bu ürünlerin servis hizmetleri konularında gelişerek devam etmektedir. Belirtilen ana imalat konularının yanı sıra özel tasarım gerektiren her türlü araç üstü ekipman konusunda uzman teknik ekibinin çalışmaları sonucu müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Nurmak’ta kalite yönetim politikası tamamen, müşterilerinin beğenisi ve takdirini kazanmak yönünde işlemekte olup, her zaman daha kaliteli ve akılcı yöntemler geliştirmek ana prensip olarak kabul edilmiştir. Ar-GE sini yaptığı yeni nesil başta Avrupa ülkeleri olmak üzere birçok ülkeye de ihracatını gerçekleştirdiği Recylıng sistemli Kombine Kanal Açma ve Temizle ekipmanını piyasaya sürmüştür. İmalat sürecinin yanında İstanbul merkezli kendi öz kaynaklarıyla açtığı bir servis istasyonu ve fabrika merkezli gezici servisleri ile tüm ekipmanlarına servis vermektedir. Ayrıca kendi yedek parça üretimi ile de %90’a varan yerli üretime geçmiş bulunmaktadır.

  Nurmak Araç Üstü Ekipmanlar yurt içi ve yurt dışı pazarda kendilerini görmek istedikleri noktalara ulaşma aşamasında büyük adımlar attığını görüyor ve uzun vadede bu adımların onları istedikleri hedefe ulaştıracağına inanıyoruz. Araç üstü ekipman sektöründe her zaman adından söz ettirmeyi başaran Nurmak hem yurt içi satış hem de ihracat anlamında artış göstermekte olup, kendilerine ekipman pazarında güçlü ve sağlam bir yer edindiğinin göstergesi olarak görebiliyoruz.

  Yaklaşık 7000 m2 üzerine inşa edilen yeni fabrikası ile hizmete açılmış bulunmaktadır. Daha modern ve teknolojik bir fabrika yapan Nurmak, üretim kapasitesini artırmak ve kalitesini üst seviyelere çekebilmek adına hazırlıklarını tamamlamış gözüküyor. Şubat ayı içerisinde Nurmak ailesi sektörde 10. yılını doldurdu.  2018 yılına hızlı bir giriş için yatırımlarını doğru seçimler üzerine yapmaya çalışan Nurmak, her sene olduğu gibi profesyonel kalite vizyonundan vazgeçmiyor ve adından daha çok söz ettireceğe benziyor.


TÜM HABERLER
ajans365.com.tr