Bu haberi 66. Sayı'da, 40. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 194 kişi tarafından okundu.
MST KONYA TARIM FUAR’INDA YENİ TELESKOPİK YÜKLECİSİ İLE TARIM SEKTÖRÜ İLE BULUŞUYOR.

MST İş Makinaları, Gaziantep tesislerinde ürettikleri 6 Plus serisi Kazıcı Yükleyici ve Teleskobik yükleyicileri Konya Tarım Fuar’ında sektöre tanıtmak üzere yerini alıyor.

Konya Tarım Fuarı’nda 24 Mart’a kadar sergilenecek MST Kazıcı Yükleyicilerin ağır şartlara göre tasarlanan güçlü ön bom yapısı, en zorlu koşullarda bile güvenli bir operasyon imkanı sunarken; tüm modellerde standart olarak sunulan 1,2 m³ kapasiteye sahip 6 işlevli yükleme kovası ile rakiplerine oranla her kepçede daha fazla malzeme yükleme verimliliği sunuyor.

 Kazıcı Yükleyicilerde, operatör istek ve beklentilerine yanıt verecek şekilde tasarlanan arka joystickler, operatörlere hassasiyet gerektiren kazı, kaldırma, indirme gibi işlerde kolay kontrol imkânı sağlıyor. Ayrıca üzerindeki özel amortisör sistemi ile birbirinden bağımsız olarak ayarlanabilen joystick konsolları, operatörün istediği konumda sabitlenerek; daha ergonomik bir çalışma ortamı oluşturulmasına katkıda bulunuyor.

MST Satış ve Pazarlama Yatırım A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Aydın Karlı,, ‘Ürettiğimiz Yeni 6 PLUS Serisi kazıcı yükleyiciler müşteriler tarafından yüksek ilgi görüyor. MST 6 Plus Kazıcı Yükleyiciler de operatörün konforu ve ihtiyaçları düşünülerek geliştirilen yeni kabin tasarımına artı olarak yenilenmiş havalandırma sistemi sayesinde sıcak ve soğuk havalarda kabin içerisindeki ısı operatörün istediği dereceye rahatlıkla getirilebiliyor. Operatör konforunun yüksek seviyede hissedilebilmesi için standart donanım olarak sunulan havalı süspansiyonlu operatör koltuğu, uzun ve yorucu çalışma sürelerinin operatör üzerindeki olumsuz etkileri en aza indiriliyor.

Aydın Karlı, ‘‘bir diğer ürün grubu ise MST teleskopik yükleyici. Özellikle, tarım sektöründe kullanımı da her geçen gün artan teleskopik yükleyiciler, Gaziantep üretim tesislerinde, Türkiye’nin ilk ve tek yerli teleskopik yükleyici üreticisi olarak 7 metreden 17 metreye kadar 7 çeşit modelde üretilmektedir. Şimdi bu ürün grubuna tork konvertörlü yeni üyelerini ekliyoruz’’ diye devam etti. MST, mevcut seride kullanılan hidrostatik şanzımana ek olarak yeni seride tork konvertörlü şanzıman ekleyerek; müşterilerin kendi ihtiyaçları doğrultusunda tercih yapabilmesi sağlanmıştır. Yeni Teleskopik yükleyici serisinde ayrıca kabin tasarımı tamamen yenilenmiş olup; yüksek konfor, ergonomi ve estetik müşteri beğenisine sunulmaktadır. Şu an için 7 metre ve 9 metre olarak 4 ton kaldırma kapasiteli ST740p ve ST940p modelini üretiyoruz, daha yüksek erişim mesafeli modeller için çalışmalarımız devam ediyor.’ Diye belirtti.

MST, ayrıca Türkiye’nin tek yerli mini ekskavatör üreticisi olarak 1.6 ton ile 5.5 ton arasında 5 ayrı modelde mini ekskavatör ve ekskavatörleriyle güçlü bir ürün gamına sahip. MST , 30 ton ve 22 ton sınıfında 2 ayrı ekskavatörü Gaziantep ’deki üretim tesislerimizde üreterek, müşterilerine sunmaktadır. 


TÜM HABERLER