Bu haberi 68. Sayı'da, 6. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 297 kişi tarafından okundu.
GELENEKSEL BAŞER İFTAR YEMEĞİ YİNE ÇOK GENİŞ BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Her olduğu gibi bu yılda gelenek bozulmadı ve Başer Otomotiv düzenlediği  iftar yemeği  ile çok sayıda misafirini başarı ile ağırladı. Uzun yıllardır ramazan ayında hem müşterilerini hem de sektör temsilcilerini bir araya getirme misyonunu bozmayan Başer Otomotiv bu yıl iki ayrı organizasyon yaptı. Bir tanesi sincan plazasında diğeri ise Gölbaşı Tesislerinde gerçekleştirilen her iki iftar yemeğinde de inşaat, nakliye, gıda, tedarikçi, dağıtım gibi değişik sektörlerin çok değerli temsilcileri bir araya geldi. Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Başer ile Gölbaşı Lokasyonu Şube Müdürü Ömer Başer misafirlerini bizzat kapıda karşılarlarken, Yönetim Kurulu Üyesi  Aysel Başer ile Esra Başer, Levent Başer ,  Mustafa Başer ve Mert Başer’de ev sahiplikleri ile konukları mutlu ettiler.

                Ford markasının tüm ürün gruplarında temsilciliğini yapan Başer Otomotiv, sadece satış değil servis ve yedek parça tedarikinde de son derece üstün başarılar elde etmiş köklü bir firma.

Sincan tesislerinide Ford Otosan Binek Ticari araç; satış, servis, yedek parça, 2. el, kiralama ve sigorta hizmetleri ile  değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Gölbaşı tesislerinde Ford Trucks Kamyon bayiliği, Tırsan Treyler A.Ş. Treyler bayiliği, Türk Traktör New Holland İş Makinesi bayiliği Toyota A.Ş. İstifleme ve Forklift bayiliği ile satış, servis, yedek parça, 2. el, kiralama ve sigorta hizmetleri ile çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Ayrıca Mert Başer Otomotiv Türk Traktör New Holland Traktör, Biçer Döver ve Zirai Aletler satış, servis, yedek parça, 2. el, kiralama ve sigorta hizmetleri ile Sincan Merkez Plaza ve Beypazarı ve şubemizde çiftçi dostlarına hizmet vermektedir.

Başer Otomotiv grup şirketi olarak 40 yıla yakın iş tecrübesi ile kurucusu merhum Mustafa Başer ve çok değerli yöneticileri merhum Ali Başer’in çizmiş oldukları doğruluk, dürüstlük ilkeleri ile hizmet vermekte olup, cömertliği, mülayim ticari yaklaşımları ve dostluğa verdiği değer ile gönüllerde yer etmiş bir şirkettir..

TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ