Bu haberi 68. Sayı'da, 12. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 300 kişi tarafından okundu.
HMF MAKİNA’NIN YENİ GENEL MÜDÜRÜ REYHAN UĞURLU YÜCEL OLDU

1993 yılından bu yana Hyundai marka iş makinaları ve forkliftler ile sektörde faaliyet gösteren HMF Makina’nın Genel Müdürlük görevine Reyhan Uğurlu Yücel atandı.

2005’te HMF Makina ile iş ve istif makinaları sektörüne katılan Reyhan Uğurlu Yücel, 13 yılı aşkın geniş sektör deneyimiyle 2016’ya kadar HMF Makina’da Pazarlama, İş Geliştirme ve Endüstriyel Ürünlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmekteydi.

2016’da STFA Holding grup şirketlerinden olan ve 1988’den bu yana makina sektöründe faaliyet gösteren Universal Handlers’a Genel Müdür olarak atanan Yücel, daha önce 11 yıl görev aldığı HMF Makina’ya dönerek genel müdürlük koltuğuna oturdu.

1990’da İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi’nden mezun olan Reyhan Uğurlu Yücel, 1995’te Boğaziçi Üniversitesi İşletme programını, 2011’de de Koç Üniversitesi Executive MBA programını tamamladı. Profesyonel hayatına Türk Philips şirketinde başlayan Yücel, Hızlı Tüketim, Tüketici Elektroniği ve Bilişim sektörlerinde Canon ve Eveready/Energizer pil şirketlerinin dâhil olduğu çok uluslu ve yerli firmalarda pazarlama, satış ve iş geliştirme konularında üst düzey yöneticilik yaptı.

TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ