Bu haberi 68. Sayı'da, 24. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 79 kişi tarafından okundu.
FALKEN “SINCERA SN832 ECORUN” ADAC YAZ LASTİĞİ TESTİNDE EN ÜST SIRADA

 

Sumitomo Rubber Industries Ltd. Falken “SINCERA SN832 ECORUN”ın, Alman Otomobil Kulübü (ADAC) tarafından yapılan en son yaz lastiği testlerinde genel kazanan olarak seçildiğini duyurdu.

175 / 65R14 82T boyutlarındaki lastikler Ford Fiesta üzerinde test edildi. SINCERA SN832 ECORUN, ıslak ve kuru koşullarda eşit derecede ikna edici performans sağladı. Kuru şartlarda, SINCERA SN832 ECORUN, kullanım ve güvenlik performansı dâhil olmak üzere her kategoride test sürücülerinin onayını aldı. FALKEN ayrıca özellikle suda kızaklama performansı açısından ıslak koşullarda en iyi sonuçları verdi.

Test pilotları FALKEN SINCERA SN832 ECORUN’ı “son derece dengeli bir yaz lastiği” olarak övdü ve performansını en yüksek genel sıralama ile ödüllendirdi. Grubun Avrupa Satış İştiraki Falken Tire Europe GmbH’nin Genel Müdürü ve Yönetim Direktörü Markus Bgner, “SINCERA SN832 ECORUN’umuzun tasarımı, performansı, kaliteyi ve paranızın karşılığını başarılı bir şekilde birleştiriyor” diyerek sonuçtan çok memnun olduklarını belirtti. “Bu galibiyet, bu yıldan sonraki yüksek puanlarımızla birlikte, sofistike geliştirme ve test yöntemlerimizin iyi ve gerçekten karşılığı olduğunu açıkça göstermektedir.” dedi.

ADAC LASTİK TESTLERİ HAKKINDA:

ADAC lastik testleri, birçok tüketici tarafından satın alma kararında kullanılmaktadır. Bu testler, Alman ve Avrupa yollarında güvenliğe katkıda bulunur. ADAC, Avrupa otomobil kulüpleri ve tüketici koruma kuruluşları ile iş birliği içinde kış ve yaz lastiklerinin iki boyutunu test etmektedir. Ek olarak, karşılaştırmalı testler- örn. dört mevsim lastikleri ve kış lastikleri - 4x4 lastikler ve orijinal ekipman lastikleri için özel programlar yapmaktadır.

TÜM HABERLER