Bu haberi 68. Sayı'da, 52. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 148 kişi tarafından okundu.
KOMATSU’DAN KABİN GÜVENLİĞİ ARTIRILMIŞ YEPYENİ M0 TEKNOLOJİLİ EKSKAVATÖR

Müşterilerine bütünsel hizmet sunma vizyonuyla hareket eden Temsa İş Makinaları’nın 35 yıldır Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu markası, PC200-M0 ekskavatörünü müşterilerinin de görüşlerini göz önünde bulundurarak yeniledi. Operatör ve çevresi için güvenlik ve emniyet özellikleri ön planda tutularak tasarlanan yeni PC200-M0 hidrolik ekskavatör modelinde, önceki modellerden farklı olarak geri görüş kameraları, kabin üzerindeki yürüme alanlarında güvenlik bantları ve operatör dostu ergonomik kısa levye özelliği ön plana çıkıyor.

 

En son teknoloji ile donatılan PC200-M0 ekskavatörün ROPS adı verilen ve devrilmelere, darbelere karşı korumalı olarak üretilen operatör kabini seviye-2 sertifikası ile seviye-1 ile sertifikalandırılan piyasadaki muadillerinden 8 kat daha dayanıklı olacak şekilde dizayn edildi.

 

Tüm diğer Komatsu iş makinaları gibi, dayanıklı, verimliliği yüksek, kullanımı kolay, yüksek kepçe kapasitesi ve performansının yanı sıra ekstra özeliklerle de donatılan yeni PC200-M0 hidrolik ekskavatör, Temsa İş Makinaları güvencesiyle müşterilerinin yanında. 

TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ