Bu haberi 71. Sayı'da, 10. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 98 kişi tarafından okundu.
ANKARA LOJİSTİK ZİRVESİ ve FUARI 11-13/EKİM/2018

LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜN TÜM OYUNCULARINI BİR ARAYA GETİRECEK FUAR ve KONFERANSI EKİM AYINDA LOJİSTİK ÜSSÜNDE!...

 

TÜRKEL FUARCILIK TARAFINDAN YAPILACAK ULUSLARARASI ANKARA LOJİSTİK ZİRVESİ VE FUARI, YAKLAŞIK 100 KATILIMCI, 5000 ZİYARETÇİ İLE 11-13/EKİM/2018 TARİHLERİNDE ULUSLARARASI TIR PARKINDA GERÇEKLEŞECEKTİR.

EŞ ZAMANLI FUAR VE KONFERANS OLARAK GERÇEKLEŞECEK ZİRVE; UND, UTIKAD, AND, TREDER, TÜRKLIM, PETDER, TÜRKİYE BİLİŞİM DERNEĞİ ve BSEC-URTA DESTEĞİ İLE TURKISH CARGO, CEVA LOGISTICS, VIS PRIMAS, TOBB UND  VOİDA LOJİSTİK ve SCANIA SPONSORLUKLARI ALTINDA GERÇEKLEŞECEKTİR.

İHTALAT, İHRACAT VE YURT İÇİ LOJİSTİK HİZMETİ VERENLER BAŞTA OLMAK ÜZERE, ÜRETİM, TEDARİK VE DEPOLAMA HİZMETİ VEREN FİRMALAR, KARGO SAHİPLERİ, LİMAN İŞLETMECİLERİ, SEKTÖR YATIRIMCILARI FUARDA YER ALARAK ÜRÜNLERİNİ İÇ ALANDA VEYA DIŞ ALANDA (KAMYON-TIR, DORSE, KONTEYNER, FORKLİFT VS.)  SERGİLEYEBİLİR, YENİ İŞ BAĞLANTILARI GERÇEKLEŞTİREBİLİRLER.

BAŞKENT ANKARA’DA,  LOJİSTİĞİN KALBİ OLAN ANKARA LOJİSTİK ÜSSÜ’NDE GERÇEKLEŞEREK , KAMU-ÖZEL SEKTÖR İLİŞKİNİ GÜÇLENDİRMEYİ HEDEFLEYEN ZİRVEDE, SİZ DE   FİRMANIZIN TANITIMINI YAPMAK ve DAHA FAZLA İŞ POTANSİYELİ YARATMAK İÇİN BU FIRSATI KAÇIRMAYIN!..

 

 

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN;

Türkel Fuarcılık A.Ş.

Huzur Mah. Fatih Cad.  4. Levent Plaza No: 67/6

34396, 4.Levent, İstanbul - Türkiye

TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ