Bu haberi 71. Sayı'da, 38. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 210 kişi tarafından okundu.
FEV TÜRKİYE OTOMOTİV KONFERANSI

FEV Türkiye’nin organize ettiği akıllı ve elektrikli araç, motor ve güç aktarma organları endüstrisindeki en son teknolojik gelişmeler hakkında teknik sunumların yapılacağı „FEV Day of Future Mobility Solutions Turkey 2018” uluslararası konferansı 25 Ekim’de, Crowne Plaza Asia Hotel, İstanbul’da gerçekleşecek.

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan FEV Day of Future Mobility Solutions Turkey 2018 konferansında, Ford Otosan A.Ş. ve BMC Otomotiv gibi otomotiv sektörünün önde gelen firmalarının yöneticileri de birer konuşma yapacak. Hibrit ve elektrikli araçlar, akıllı araç ve mobilite teknolojileri, enerji depolama sistemleri, dizel motorlar ve motor kontrolü konuları üzerinde sunuşların yapılacağı etkinlikte, özellikle yakın gelecekte yaygınlaşması beklenen elektrikli ve akıllı araç teknolojileri alanında son gelişmeler hakkında bilgiler verilecek. Konferans yeni nesil, birbiri ile haberleşebilen araçların gelişimi hakkında görüşlerin paylaşılacağı panel ile sonlanacaktır.

Katılımın ücretsiz olduğu konferansa, kontenjan sınırlı olduğu için 11 Ekim Perşembe gününe kadar sencan@fev.com adresine e-mail yolu ile kayıt yaptırılması gerekmektedir.

http://www.fev.com/de/turkey.html

TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ