Bu haberi 72. Sayı'da, 40. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 400 kişi tarafından okundu.
GÜÇLÜ, EKONOMİK VE KULLANICI DOSTU ISAL 6000 Mekanik Vakumlu Yol Süpürme Aracı

GÜÇLÜ, EKONOMİK VE KULLANICI DOSTU

ISAL 6000

Mekanik Vakumlu Yol Süpürme Aracı

 

ISAL 6000, yüksek boşaltma özelliğine sahip 6m³’lük çöp haznesi, düşük toz salınımı sağlayan filtre sistemi, yüksek performanslı ve geniş süpürme sağlayan mekanik vakumlu süpürme sistemi ile ağır hizmet için tasarlanmıştır.

 

Her şeyden önce, daha ince toz salınımı ile çevreye zarar vermemekte ve zemindeki ince tozlar ile beraber kaba malzeme ve atıklarda kolaylıkla süpürebilmektedir. %20 ye varan yakıt tasarrufu sağlayan Eko-mod sürüş sistemi ile düşük işletme maliyeti sağlamaktadır. Hidrostatik sürüş ve dört tekerden direksiyon özelliği ile mükemmel manevra kabiliyeti ve kullanım kolaylığına sahiptir.

 

Akıllı Dedektör Sistemi sayesinde merkez fırça otomatik zemin basınç ayarı ile bozuk yüzeylerde bile kusursuz süpürme yapılmasına imkan sağlamaktadır. Zemin dokusunu gerçek zamanlı olarak analiz etmek ve ISAL 6000'in performansını buna göre ayarlamak için tasarlanmıştır. Bu nedenle, kullanıcı makine ayarlarının doğru olup olmadığını kendisi kontrol etmek zorunda kalmadan kusursuz süpürme yapabilir ve merkez fırçanın aşırı yüksek zemin basıncı ile aşınması önlenir.

 

Örneğin, bozuk zeminlerdeki çukur alanlarda veya düz zemindeki yapışık inatçı atıklar; Ekstra Basınç Düğmesine basılarak merkez fırçanın basıncını 10 ila 15 saniye arasında arttırılması ile bu alanlardaki atıkların süpürülmesi mümkündür. Ayrıca, önceden kaydedilmiş ayarlar basitçe işletim paneli üzerinden tekrar aktifleştirilebilir.

 

Üç kişilik geniş kabini kusursuz görüş imkanı ve güvenli kullanım sağlamakta, çok amaçlı kontrol ve kumanda konsolu ise aracın kullanımı kolaylaştırmaktadır.

 

Ağır hizmet tipi özelliği ile daha hızlı, tozsuz ve sessiz çalışabilen ISAL 6000, çevre ve insan sağlığı için; belediyeler, atık yönetim firmaları, kamu kurumu ve fabrikalar için düşük işletme maliyetle ile birçok alanın temizliği de en doğru seçim olacaktır.

 

Kullanım Alanları:

 

•        Ana caddeler ve sokaklar

•        Meydanlar ve trafiğe kapalı alanlar

•        Miting ve gösteri alanları

•        Meyve ve sebze halleri

TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ