Bu haberi 1. Sayı'da, 36. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 1848 kişi tarafından okundu.
IMER-L&T BARTIN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ YILSONU ETKİNLİĞİNE KATILDI.

    IMER-L&T BARTIN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ YILSONU ETKİNLİĞİNE KATILDI.
Bartın Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürlüğü tarafından 15 Mayıs 2012 tarihinde 2011-2012 Eğitim Öğretim yılı “Gençlik Haftası” etkinlikleri çerçevesinde yılsonu “Mesleki Eğitim Sergisi ve Geleneksel Pilav Günü” etkinliği yapılmıştır. Etkinliğin açılışı saat 12.00’da yapılmış olup, etkinliğe Bartın Valisi İsa KÜÇÜK, Bartın Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Mehmet SANDIKLI, Bartın Belediye Başkanı Cemal AKIN, Bartın İl Milli Eğitim Müdürü İsa ŞEKER ile birlikte Bakanlık Denetçisi Halime HANCI ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa DİLEK, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail TOKSÖZ, siyasi parti temsilcileri ile diğer kamu kurum ve kuruluş yetkilileri katılmıştır. Yapılan açılış konuşmasında “ Fertlerin; özellikle de çocukların ve gençlerin toplum yaşamındaki yerlerini alabilmeleri için gerekli bilgi, beceri ve anlayışları elde etmelerine, kişiliklerini geliştirmelerine ve böylelikle sosyal yaşama sağlıklı bir şekilde uymalarını sağlamalarına yardımcı olmak hedefimizdir” denildi.
Etkinliğe IMER-L&T adına Burcu UYGUR ve Mahmut ÇETİN katılmış olup, ayrıca Bartın BİLGİNLER HAZIR BETON (Birkan BİLGİN, Mustafa BİLGİN), ÇAKILSAN HAZIR BETON Uğur Yazıcı, TEMSA GLOBAL, Bartın OTOMOTİV, Bartın İŞGÜVENLİĞİ, ASKAYNAK, CEMREM ISI, FIAT OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş., WÜRTH GROUP, Bartın TÜRKSAN GÜVENLİK ve ALARM SİSTEMLERİ, HİDROMEK firmaları da iştirak etmişlerdir. Etkinlikte okul öğrencilerinin yıl içerisinde ürettikleri ürünlerde sergilenmiş olup, bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği görüldü.
    IMER-L&T Satış ve Pazarlama Sorumlusu Burcu Uygur; “Yapılan etkinliğin kalitesi, öğrencilerin heyecanı ve öğretmenlerin gayreti görülmeye değerdi. İlk kez gerçekleşen bir seminer için gerçekten güzel bir organizasyon yapıldı. Kalifiye eleman yetiştirilmesi tüm işverenlerin ortak isteğidir. Bu tip organizasyonlara katılıp öğrencilere destek vermek bizim görevlerimiz arasındadır. Dilerim seneye katılımcı firma sayısını en az üç katına çıkartabiliriz. Yakın ilgilerinden dolayı tüm Bartın Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi personeline teşekkür ederiz.” diyerek seminer hakkındaki düşüncelerini paylaşmıştır.

TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ