Bu haberi 24. Sayı'da, 14. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 368 kişi tarafından okundu.
Çalışma Hayatının Enleri Arasında Olan RENK GRUP; “Süpür Dünyayı” Sloganı ile Sektörde iddiasını sürdürüyor.

2006 yılından bu yana hizmet sektöründe tedarikçi olarak faaliyette bulunan Renk Grup Şirketler Grubu , konularında uzman kadrosu ile başta resmi kurum ve kuruluşlar olmak üzere özel işletme ve kuruluşlara yol süpürme tipi çevre temizlik makineleri, çöp konteynerleri, özel tasarım geri dönüşüm projeleri  ve MİNGNUO çevre temizlik makineleri ithalatı ile oluşturduğu pazarda  en kısa sürede ürün bazlı hizmeti ulaştırmak ve en iyi  anlamda fayda sağlamak amacıyla kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir.

2013 yılı sonu itibari ile “MİNGNUO” marka yol temizleme makinaları ve ekipmanlarının Türkiye, Avrupa ve Asya ülkelerinin distribütörlüğüne imza atan Renk Grup Şirketler Grubu Genel Müdürü Murat Keskin, “büyüyen ve ilerleyen teknolojinin çevre ve temizlik konusunda en iyi şekilde kullanılması gerektiği ilkesi ile çevre dostu, havayı kirletmeyen, fazla enerjiyi depolayan, bakıma ihtiyacı olmayan, enerji tasarruflu, ileri teknoloji ile üretilmiş ve tamamı lityum bataryalı çeşitli kulvarlardaki yol süpürme makinaları ile bu pazarda olmaktan çok mutluyuz. Mingnou marka yol süpürme makinalarımız,  Rew 2014 10.Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası fuarında müşterileriyle ilk defa buluştu. Lansmanı yapılan ürünlerimiz Türkiye’nin çeşitli illerinden  gelen belediye başkanları, temizlik işleri müdürleri ve çevre koruma müdürleri tarafından çok ilgi gördü. Belediyelerin yanı sıra çeşitli temizlik firmaları, büyük fabrikalar ve otellerden gelen ziyaretçilerde makinalarımızdan memnun kaldılar. Fuara yurtdışından gelen müşterilerimiz de oldu. Özellikle Cezayir, Tunus ve Yunanistan’dan gelen ziyaretçilerimiz yoğunluktaydı. Makinaların güvenirliği, kalitesi, servis tedariğinin yanı sıra müşterilerimizi en çok etkileyen unsurlardan biri de günlük 1,2 veya 3 tl lik enerji ile tüm gün çalışıyor olmaları oldu. Günümüz şartlarında hem belediyeler hem de özel sektör enerji tasarrufuna çok önem veriyor. Bizim makinalarımız bu müthiş tasarruf sayesinde kısa sürede kendi parasını çıkartabilmektedir. Bir ürünün kalitesini dokunmadan anlayamazsınız, müşterilerimiz bu fuarda ürünlerimize dokunarak, kullanarak kalitesi ve güvenirliği hakkında bilgi sahibi oldular. Birinci sınıf işçilik ve ileri teknoloji ile üretilen makinalarımız bu fuarın gözbebeklerinden biri oldu. Fuar sonrasında gelen tepkiler ve önerilerde bizim için çok önemli. Fuar dönüşünde ziyaretimize gelen müşterilerimizin birçoğu ile tekrar görüşmelerimiz oldu. Şirket olarak emeklerimizin ve ürünlerimizin hak ettiği ilgiyi görmüş olmasından çok mutluyuz, bundan sonraki süreçte temiz bir çevre için “Süpür Dünyayı” sloganımızla ilk önce Türkiye genelinde olmak üzere bayilik sistemi ile pazarlama ve teknik servis ağımızı genişleterek en iyi şekilde hizmet vereceğiz” dedi.

Türkiye de özellikle son yıllarda geri dönüşüme verilen önemin artması ile birlikte geri dönüşüm projeleri pazarda yerini daha da genişletmeye başlamaktadır. Renk Grup REW 2014 10. Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası fuarında sergilediği; 235 cm yüksekliğindeki bitkisel atık yağ toplama ünitesi ve 120 cm yüksekliğindeki pet şişe ve kapak toplama ünitesi ile geri dönüşüm ve çevre teknolojileri kapsamındaki fuarlarda görmeye alışkın olduğumuz standart üniteler ve toplama kutuların aksine alışılmışın çok dışında ve rengârenk ürünleri ile de yine fark yarattı. Renk Grup tarafından patentli olarak kendi fabrikalarında üretilen geri dönüşüm ünitelerinin tamamı şehir mobilyasından oluşmaktadır. Her türlü koşulda zarar görmeyen ve paslanmayan üniteler büyüklüğü ve işlevselliği ile halk tarafından büyük ilgi çekecek gibi görünüyor.

TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ