Bu haberi 24. Sayı'da, 16. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 976 kişi tarafından okundu.
Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Sanko Grup’tan Aldığı 20 adet %60’ı YERLİ ÜRETİM Olan MST 6 Serisi Bekoloder İle Araç Parkını Güçlendirdi

Erzurum Büyükşehir Belediyesine bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ), tamamı Sanko İş ve Tarım Makinaları markası olan 20 adet MST 6 Serisi bekoloderlerini Aziziye parkı’nda düzenlenen bir törenle makina parkına dahil etti. 

Tören;  Sanko Grup’tan kalite ve güvence operatörü Fehmi Bakırcı’nın iş makinalarıyla gerçekleştirdiği drift gösterisiyle başladı ve izleyenlerden tam not aldı.

 Düzenlenen teslimat törenine katılan Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak MST Kazıcı-Yükleyicileri’nin yerli üretim olmasından ve Sanko Grubu’nun kamu birimlerine verdiği maddi-manevi destekten ötürü yapılan alımdan oldukça memnun olduklarını belirterek, makinaların her bir ilçelerine yerinde hizmet etmesi için gönderileceğini söyledi. Altıparmak,  MST marka bekoloder alımları ile hizmet kalitesinin de artacağını ekledi. 

Daha sonra konuşma için kürsüye çıkan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Belediyesi’nin hizmete çok ihtiyacı olduğunu belirterek yapılan bu alım ile birlikte Erzurum’lunun beklediği hizmeti, alt ve üst yapı çalışmalarını yerinde ve hızlı bir şekilde gerçekleştirileceğini dile getirdi. Sekmen, “Her şeye rağmen mazeret yok, yarın değil bugün. Hizmetlerimizi bugünde görmeliyiz. Değişime hazır olalım” cümlesi ile Erzurum halkını selamladı ve tüm Sanko yöneticilerine teşekkür etti. 

Daha sonra kürsüye gelen Sanko İş ve Tarım Makinaları Genel Müdür Yardımcı Sayın Aydın Karlı bu önemli yatırımın Erzurum halkına hayırlı olmasını temenni ederek şehrin güzelleşmesi adına her zaman MST markası ile destek ve kusursuz hizmet edeceklerinin altını çizerek konuşmasına başladı. Yerli üretim olan MST Bekoloder’ler sayesinde cari açığın azalmasında Erzurum olarak önemli bir katkı sağladığını dile getirerek MST tercihlerinden dolayı başta belediye operatörleri olmak üzere tüm Belediye ve ESKİ çalışanlarına teşekkür etti. 

Ardından Karlı; Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Genel Sekreter Yardımcıları Selami Keskin ve Ali Rıza Kiremitçi, ESKİ Genel Müdürü Mevlüt Vural, Başkan Başdanışmanı Remzi Ertek, daire başkanları, Sanko  İş ve Tarım Makinaları Orta ve Kuzey Anadolu Satış Direktörü  Harun ARAB, Kamu Satışları Müdürü Hakan SARAL, Erzurum Bölge Satış Müdürü Murat DEĞİRMENCİOĞLU   ve diğer yetkililerin katıldığı törende, başkan Sekmen’i kürsüye  davet ederek MST Bekoloder’lerin anahtarlarını teslim etti.Ardından Vali Altıparmak ve Başkan Sekmen, MST M642 modeli bekoloderin direksiyonuna geçerek Sanko İş ve Tarım’dan aldıkları 20 bekoloderi hizmete açtı.

TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ