Bu haberi 24. Sayı'da, 60. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 210 kişi tarafından okundu.
KÄSSBOHRER’DEN INTERTANK LOJİSTİK’E KİMYASAL TANKER TESLİMATI

Türkiye’nin lider treyler üreticisi TIRSAN 2002 yılında bünyesine kattığı Kässbohrer markası ile başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa‘ya Kässbohrer Kimyasal Tanker ihracatı gerçekleştirmektedir. Yurtiçi teslimatlarına hızla devam eden Kässbohrer, kimyasal taşımacılığa uygun  8 adet   Kässbohrer Kimyasal Tanker’i Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende Intertank Lojistik‘e teslim etti. 

Törene, Intertank Loistik Operasyon Yöneticisi  Mustafa Gençer, Satış Yöneticisi  Selim Aktaş, May Group Ticari Satın Alma Müdürü Kemal Uysal, Ticari Satın Alma Yöneticisi Alp Ekmekçi, Yönetim Sistemleri Yöneticisi  Dilek Gümüş İlhan, Sinem Özer, May Fabrika Üretim Amiri  İlyas Aktay ve DAF-TIRSAN Otomotiv Hadımköy Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek, Tırsan Treyler Ürün Geliştirme Yöneticisi Sedat Işık, Ürün Geliştirme Uzmanı Osman Yeşilbağ ve Teslimat Uzmanı Serhat Engin katıldı.

Intertank Lojistik Operasyon Yöneticisi  Mustafa Gençer, Firma olarak, ADR mevzuatına uygun üretilmiş  ve geniş taşıma seçeneklerine sahip tanker filosu kurmak ve kimyasal taşımacılık sektörüne kaliteli hizmet verebilmek adına Kässbohrer‘in ADR mevzuatına tam uygun üretilen tankerlerini tercih ettik. Ayrıca, özel alimünyum şasisinin  araca sağlamış olduğu hafiflik sayesinde, yasal sınırlara uygun olarak daha fazla yük taşıyabilmekteyiz buda bizim için büyük bir avantaj‘ diye açıklamada bulundu.

DAF-TIRSAN Otomotiv Hadımköy Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek, ‚ İntertank Lojistik önümüzdeki dönemler de  kendi alanında Türkiye’nin güçlü ve öncü firmalarıdan biri olacaktır. Firmanın yeni yatımları olan Kässbohrer Kimyasal Tankerinin ADR mevzuatına uygun üretilmiş  ve geniş taşıma seçeneklerine sahip olması güçlerine güç katacaktır‘ dedi.

Merkezi İstanbul’da bulunan Intertank Lojistik kimyasal, yağ, enerji  ve gıda taşımacılığı alanında lojistik hizmeti vermektedir.

TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ