Bu haberi 24. Sayı'da, 70. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 121 kişi tarafından okundu.
Muci Uluslararası Nakliyat Volvo Kamyon’un FH Classic 460 Modeli ile Filosunu Güçlendirdi

Muci Uluslararası Nakliyat, teslim aldığı 6 adet FH Classic 460 ile filosundaki Volvo Kamyon sayısını 9’a, filosundaki toplam araç sayısını ise 25’e yükseltti.

İstanbul ile Azerbaycan arasında nakliye hizmeti veren Muci Uluslararası Nakliyat, filosunu Volvo Kamyon ile gençleştirdi. Gerçekleştirdiği 6 adet FH Classic 460 alımı ile Muci Uluslararası Nakliyat filosundaki toplam araç sayısını 25’e, toplam Volvo Kamyon sayısı 9’a çıkardı.

Araç alımlarında yakıt tasarrufunu en önemli kriter olarak belirleyen Muci Uluslararası Nakliyat’ın filosuna kattığı Volvo Kamyon’un FH Classic 460 modeli, yakıtta tüketiminde önemli oranda tasarruf gerçekeleştiriyor. Serinin öne çıkan diğer önemli özellikleri ise ileri derece sürüş ve kabin güvenliği ile şoförlerin kullanım sırasında sahip oldukları üst düzey sürüş rahatlığı.

Teslimat töreninde Volvo Kamyon adına Kardeniz Bölgesi Satış Danışmanı Murat Mazlum, Muci Uluslararsı Nakliyat adına ise Ahmet Aydın yer aldı. Törende ilk olarak söz alan Aydın, “Teslimat çok güzel ve eğitici geçti. Volvo Kamyon’un yeni araçları beklentilerimizin oldukça üzerinde. Sonraki alımlarda da Volvo Kamyon  ile iş birliğimizi sürdürme niyetindeyiz” dedi.

Volvo Kamyon adına teslimat töreninde konuşan Karadeniz Bölgesi Satış Danışmanı Murat Mazlum ise, “Karadeniz Bölgesi’nin ilk ve en donanımlı aracının satışını yapmaktan dolayı mutluluk duydum. Volvo Kamyon’un bölgedeki mevcut gücünü sürdürerek arttıracağına inanıyorum. Teslimat süreci oldukça olumlu geçti. Müşterimizin teslimat törenine katılım düzeyi bizim için önemliydi. Kendilerine teşekkür ediyoruz. İşbirliğimizin sürmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.  

TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ