Bu haberi 24. Sayı'da, 71. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 185 kişi tarafından okundu.
IVECO ÜSTÜN-İŞ’DEN ASİL’E 78 ADET STRALIS ÇEKİCİ

Iveco’nun Gaziantep’deki yeni yetkili satıcısı Üstün-İş Asil Uluslararası Taşımacılık’a 78 adet  Stralis çekici satışı gerçekleştirdi.  Satışı yapılan Stralis çekiciler 460 HP Euro5 motora sahip olup standart kabine sahipler.

Iveco Türkiye şirket merkezinde gerçekleştirilen ve satılan araçların ilk 26 adetin teslim edildiği törende konuşma yapan şirket yönetim kurulu başkanı Ahmet Kılıç      tercihlerinde aracın ekonomisi, konforu ve Iveco’nun bölgedeki yeni yapılanmasının etkili olduğu ifade etti. Mega tenteli ve düz tenteli araçlar ile Güney  bölgesinde, başta  Sudi Arabistan olmak üzere tüm ortadoğu pazarında çalıştıklarını söyledi.

15 Mart 2002 yılında Ahmet Kılıç, Mustafa Kılıç, Mahmut Kılıç ve Abdurrahim Kılıç tarafından kurulan ASİL ULUSLARARASI TAŞIMACILIK, kuruluşunda 14 araç ile işe başlamıştır. Her geçen gün ilerlemesini daha da arttıran Asil Uluslararası Taşımacılık şu anda 81 araca sahiptir

Törende konuşma yapan Iveco Türkiye ağır vasıta koordinatörü Ömer Bursalıoğlu ise yeni Stralis’in avrupada yılın kamyonu seçilmesinin ana nedeni olan yakıt tüketimi, performans, konfor ve kalite özelliklerinin Türkiye’deki filolar tarafından da hızla farkedildiğini ve bu tür toplu satışların önümüzdeki dönemde de artarak devam edeceğine inandıklarını söyledi. Tören sonunda Bursalıoğlu şirket sahibi Ahmet Kılıç’a günün anısına bir plaket sundu.

Üstün iş yönetim kurulu başkanı Mehmet Zengin ise Asil Nakliyat firmasını satış sonrasında da yalnız bırakmayacaklarını ifade ederek müşteriyi her zaman uzun vadeli bir yatırım olarak gördüklerini ifade etti. Törene ayrıca Bölge satış müdürü Murat Aydoğan, Bayi genel müdürü Eyüp Zengin ve Asil Nakliyat firma ortakları katıldılar.

TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ