Bu haberi 24. Sayı'da, 73. sayfada bulabilirsiniz.
Bu haber sizden önce 138 kişi tarafından okundu.
YEŞİLYURT BELEDİYESİ YENİ İŞ MAKİNALARI ALDI

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat; “İşlerimizi kolaylaştırmak, hizmette verimliliği arttırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için araç parkımızı güçlendiriyoruz. İlk etap araçlarımız bugün geldi, ikinci etap araçlarımız ise ağustos ayı içerisinde gelecek” dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat; “Bugün Yeşilyurt Belediyesi olarak sevinçli bir günü yaşıyoruz. Geldiğimiz ilk gün araç parkımızı güçlendireceğiz dedik. Bunun ilk adımını atmış olduk.  Yeşilyurt Belediyesi ‘nin araç parkı ne kadar güçlü ve kuvvetli olursa, hizmetlerimizde o denli hızlı olacak. Bu gün beş tane aracımız belediyemize teslim edildi. Bayramdan sonra da asfalt serimi için finişerimizi teslim alacağız. Artık yollarla ilgili yol açma, altyapı çalışmaları ve asfaltlama çalışmalarını tamamen Yeşilyurt Belediyesi’nin imkânları ile yapmış olacağız. Ağustos ayı içeri üç tane ararözü ve üç tane süpürge aracımızı teslim almış olacağız. Bu araç parkımızı Devlet Malzeme Ofisi vasıtasıyla temin etmiş olduk.  Bu araç parkımızla daha güzel hizmetler gerçekleştireceğiz” dedi.

Yeşilyurt Belediyesi Maşti karşısı hizmet binası önünde basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen basın toplantısına Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri katıldı. Toplam1.622.000,00TL alınan beş adet iş makinasının tanıtımı gerçekleştirdi. 

Yeşilyurt Belediyesi tarafından alınan iş makineleri ve özellikleri;

1) 1 ADET Caterpillar Marka 320DL Model Paletli Ekskavatör 

 (Klima,Hidrolik Kırıcı Hattı, Geri Görüş kamerası, Uydu Takip Sistemi ve Std.Yerli Kovası ile birlikte)

2) 1 ADET Caterpillar Marka 120M Model Greyder 

 (Klima ve Uydu Takip Sistemi ile birlikte) 

3) 1 ADET Caterpillar Marka 962H Model Lastik Tekerlekli Yükleyici 

(Geri Görüş Kamerası, Uydu Takip Sistemi, Std.Yerli Kovası ve Orjinal Kliması ile birlikte)

4) 1 ADET Caterpillar Marka CB24 Model Asfalt Silindiri

5) 1 ADET Caterpillar Marka CS54XT Model Vibrasyonlu Toprak Silindiri 

(Kabin ve Klima ile birlikte) 

TÜM HABERLER
YAZARLARIMIZ